O firmie

EUROIMMUN to ceniony na świecie producent wysokiej jakości testów do diagnostyki laboratoryjnej chorób autoimmunologicznych, zakaźnych i alergii oraz wybranych markerów genetycznych. Polski oddział firmy istnieje od roku 2000 i ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Nasz zespół tworzą specjaliści
z zakresu biotechnologii, biologii molekularnej i diagnostyki laboratoryjnej, którzy dzięki doświadczeniu zdobywanemu w Polsce i zagranicą oraz z pomocą nowoczesnych technologii zapewniają naszym Klientom i Pacjentom najwyższy poziom jakości.

Aby popularyzować wiedzę o najnowszych odkryciach w dziedzinie diagnostyki, organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje, angażujemy się w akcje społeczne i informacyjne uświadamiające istnienie chorób powszechnie nieznanych oraz współpracujemy z organizacjami non-profit.

Istniejemy, by pacjenci byli właściwie, odpowiedzialnie, szybko i dobrze diagnozowani, pracownicy laboratorium potrafili prawidłowo przeprowadzać badania immunologiczne oraz wydać trafny wynik. Wszystkie nasze działania podejmujemy z myślą o poprawie zdrowia pacjentów, za które czujemy się odpowiedzialni. Promujemy przeprowadzanie badań serologicznych we właściwy sposób i zgodnie ze stanem najnowszej wiedzy medycznej.