Dostęp do poszczególnych kursów jest płatny (ceny kursów są podane w ich opisach).

1. Płatności za kursy dla lekarzy i diagnostów są realizowane za pośrednictwem bezpiecznej płatności PayU.

Opłat można dokonać na cztery sposoby:

  • poprzez konto PayU
  • kartą płatniczą
  • przelewem online – automatyczne przeniesienie na stronę banku
  • przelewem tradycyjnym – zamiast miniaturki logo banku należy zaznaczyć miniaturkę blankietu wpłaty; w nowo otwartym oknie po kliknięciu na „Wzór przelewu” pojawi się blankiet z danymi niezbędnymi do uregulowania należności; blankiet można wydrukować (ctrl+P) albo zapisać na dysku (ctrl+S)

Jeśli Twojego banku nie ma na powyższej liście, płatność można uregulować, płacąc kartą lub przelewem tradycyjnym.W przypadku kursów dla lekarzy i diagnostów, po dokonaniu wpłaty za kurs, każdy uczestnik zostaje darczyńcą i przyczynia się do wsparcia Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, która dofinansowuje działalność najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego „Przylądek Nadziei”.

2. Płatność za kurs „Diagnostyka i prowadzenie pacjenta z celiakią” dla dietetyków:

Przed przystąpieniem do kursu należy wnieść opłatę w wysokości 30 zł, która zostanie przekazana na konto „Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej”. Dane potrzebne do wykonania przelewu zostaną przesłane e-mailem po zalogowaniu. Szczegółowe informacje dotyczące wnoszenia opłaty znajdują się w REGULAMINIE kursu.
Opłatę uiszcza się na etapie tworzenia konta. Wniesienie opłaty jest warunkiem koniecznym do aktywacji konta.