EUROIMMUN to ceniony na świecie producent wysokiej jakości testów do diagnostyki laboratoryjnej chorób autoimmunologicznych, zakaźnych i alergii oraz wybranych markerów genetycznych. Polski oddział firmy istnieje od roku 2000 i ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu biotechnologii, biologii molekularnej i diagnostyki laboratoryjnej, którzy dzięki doświadczeniu zdobywanemu w Polsce i zagranicą oraz z pomocą nowoczesnych technologii zapewniają naszym Klientom i Pacjentom najwyższy poziom jakości. Aby popularyzować wiedzę o najnowszych odkryciach w dziedzinie diagnostyki, organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje, angażujemy się w akcje społeczne i informacyjne uświadamiające istnienie chorób powszechnie nieznanych oraz współpracujemy z organizacjami non-profit.

Nasza misja

Istniejemy, by pacjenci byli właściwie, odpowiedzialnie, szybko i dobrze diagnozowani, pracownicy laboratorium potrafili prawidłowo przeprowadzać badania immunologiczne oraz wydać trafny wynik. Wszystkie nasze działania podejmujemy z myślą o poprawie zdrowia pacjentów, za które czujemy się odpowiedzialni. Promujemy przeprowadzanie badań serologicznych we właściwy sposób i zgodnie ze stanem najnowszej wiedzy medycznej.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą absolwenci elitarnych kierunków, którzy dzięki doświadczeniu akademickiemu oraz umiejętnościom zdobywanym w wiodących ośrodkach naukowych w Polsce i zagranicą zapewniają najwyższy poziom kształcenia. Prowadzą oni seminaria i wykłady oraz warsztaty praktyczne. Poznaj naszych wykładowców:Kierownik Działu Szkoleń
i Informacji Naukowej
Product manager
ds. boreliozy

dr n. farm. inż Patryk Matuszek

e-mail p.matuszek@euroimmun.pl

tel. 71 373 08 08 wew. 112

tel. kom. 503 026 072

Specjalista ds. Szkoleń
i Informacji Naukowej

dr n. biol. inż Katarzyna Buska

e-mail k.buska@euroimmun.pl

tel. 71 373 08 08 wew. 106

tel. kom. 731 810 399

Product Manager
ds. nietolerancji pokarmowych

mgr analit. med. Małgorzata Nieżychowska

e-mail m.niezychowska@euroimmun.pl

tel. 71 373 08 08 wew. 107

Specjalista ds. Szkoleń
i Informacji Naukowej

dr inż. Małgorzata Kozłowska

e-mail m.kozlowska@euroimmun.pl

tel. 71 373 08 08 wew. 115

Specjalista ds. Szkoleń
i Informacji Naukowej

dr n. med. Barbara Pawłowska

e-mail b.pawlowska@euroimmun.pl

tel. 71 373 08 08 wew. 106